De Palazzo Plank XL combineert royale XL-planken met een tijdloze eikenlook. 8 kleuren, Dryback of Click PVC — voor elk interieur.
De Belakos PVC Palazzo Plank XL biedt het beste van twee werelden: royale XL-planken van 1520 × 236 mm met een natuurgetrouwe houtlook. Register embossing zorgt voor een voelbaar echte houtnerf.
Bij JP Vloerenservice leveren we de Palazzo Plank XL als Dryback of Click PVC — geschikt voor vloerverwarming en 100% waterdicht.
Vul het formulier in en wij nemen binnen één werkdag contact op met de scherpste prijs en vakkundig legadvies.
| Collectie | Belakos PVC Palazzo Plank XL |
| Uitvoeringen | Dryback (verlijmd) · Click PVC (zwevend) |
| Patroon | Rechte plank XL |
| Plank afmeting | 1520 × 236 mm (10 planken per pak) |
| Pakinhoud | 3,62 m² |
| Totale dikte | 2,5 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Velling | 4-zijdig V-groef |
| Gebruiksklasse | W33 (Zwaar huishoudelijk / Commercieel normaal) |
| Oppervlak | Register embossing · Extra matte toplaag |
| Vloerverwarming | Geschikt, max. 27 °C vloertemperatuur |
| Vloerkoeling | Geschikt |
| Waterbestendigheid | 100% waterdicht |
| Milieucertificering | A+ label · E1-norm (VOC-uitstoot) · Ftalaat-vrij |
| Kleuren | 700 · 710 · 720 · 730 · 740 · 750 · 760 · 770 |
| Garantie | 10 jaar residentieel |
| Leverancier | JP Vloerenservice — Officieel Belakos Dealer |